גדי רוזן - הורות ומשפחה

עקבו אחריי בפייסבוק

תהליך אישי

אימון אישי הוא תהליך ממוקד המיועד למגוון רחב של אנשים, כאשר המכנה המשותף שלהם הוא רצון בשינוי, הכוונה ומיקוד בחיים.

מאמן אינו יועץ או פסיכולוג, הוא גם אינו מספק תשובות, תפקידו להקשיב ולשאול שאלות מכוונות כדי להבין ולעזור לאדם, בכל גיל ובכל סיטואציה ודילמה, כיצד להתמקד ולמצוא את התשובות הנכונות לו בהתאם לאמונותיו, ערכיו יכולת הפעולה האישית. הדרך שהולך המתאמן, היא הדרך האישית שלו שנקבעת ומלווה ע"י המאמן האישי במטרה ליישם ולהשיג את היעדים שהוגדרו בתחילת התהליך.

אנשים עומדים בפני דילמות רבות ומגוונות, רוצים שינוי, להתקדם, למצוא אהבה, פרנסה ולתקן יחסים עם אחרים ועם עצמם, רבים מסתובבים בתחושה שחסר להם משהו אך לא מצליחים לזהות מה בדיוק, הם לא יודעים במה להתמקד ומסתובבים חיים שלמים עם החסך והקושי.

הקשיים האלה לפעמים קריטיים ומונעים מהם מימוש עצמי, הגשמה והצלחה בחיים וכאן בדיוק האימון נכנס. אין מדובר על טיפול, זהו תהליך ממוקד מטרה, קצר מועד, אשר יוצר בהירות וחדות במחשבות, מגדיר יעדים ומטרות, סולל דרך ברורה להשגתם, מלווה בתהליך פעולה מדויק לצורך התקדמות והשגתם.

תהליך האימון פועל על חיזוק המודעות העצמית, מעורר חשיבה חיובית ואופטימיות, מעורר אנרגיות טובות, התלהבות ושמחה, ממלא בהשראה ומייצר סיפוק והנאה. הכל באמצעות זיהוי הכוחות והחוזקות של האדם ומציאת דרך להתגבר על קשיים ופחדים הבולמים ומונעים התקדמות והצלחה בחיים. התהליך הוא מדיד, ההצלחות נקבעות מראש ונבחנות לאורך התהליך.

 

 

המלצות

המלצות

גדי יקר,

מודה לך על תרומתך לעשייה החינוכית בביה"ס במשך 3 השנים האחרונות, על רגישותך הרבה ועל היותך קשוב לקשיי תלמידי ביה"ס, על תמיכתך בהם ועל כך שהובלת אותם בהצלחה רבה לקידום השגיהם הלימודיים ויעדיהם החברתיים והאישיים. ועל כך הרבה תודה!

שולמית זכריה, יועצת תיכון בן צבי-----------------------------------------------------------------גדי שלום רב,

הגעתי אלייך לשיחות אימון הורי כדי לשפר ולשנות את היחסים והתקשורת וההתנהלות הכללית ביני לבין בני המתבגר בן ה – 16.

זו הייתה תקופה של ויכוחים מריבות בלתי פוסקות וההתעלמות והניכור מצידו היו קשים וכואבים לי. הרגשתי שאנחנו הולכים ומתרחקים אחד מהשני ופחדתי שלבסוף אני יאבד אותו.

אני מודה לך על כך שהיית איתי ובשבילי בתקופה של בלבול ופחד, ועל ההקשבה הרבה, הסובלנות והיצירתיות, שבעזרתן הצלחנו יחד להתגבר על המשבר ביחסים וליצור מערכת יחסים חדשה נעימה וזורמת יותר.

אורית י.

-----------------------------------------------------------------לגדי היקר,

בהתחלה כשהחלטתי להיפגש איתך הייתי בייאוש טוטאלי לגבי מה אני הולכת לעשות עם עצמי ולא יכולתי להבין ולגלות לבד מה היעוד שלי ומה אני רוצה מעצמי.

דבר אחד בטוח ידעתי שאני לא מאושרת ושאני לא מגשימה את עצמי.

אני מורידה בפניך את הכובע ומודה לך מאוד מאוד על כך שבשיחות שלנו אף פעם לא ויתרת לי ולא הרפת עד שאני אעמוד מול האמת שלי, אכיר בה ואודה בה-פשוט.

הצלת אותי מתסכול ופחד של שנים רבות.

אני בטוחה וסמוכה שתגרום לעוד הרבה אנשים להיות מאושרים-כל אחד ומטרותיו-אתה עוסק במלאכת קודש!!!

חגית

-----------------------------------------------------------------

כשמילה יוצאת אל חלל האוויר יש בה עוצמה ומשמעות רבה . לך רציתי לומר תודה !!! ליוית את נעם בגיל לא פשוט, גיל ההתבגרות .

לנעם היית סוג של משענת וממני הצלחת להסיר את הפחדים ורוב הדאגות וידעתי שגם ברגעים קשים ,תדע להנחות אותנו ולגרום שאלו יהיו ניסבלים.... מעריכה , ומודה לך מקרב לב על מה שהיית ותהיה תמיד עבורינו.

הגר

-----------------------------------------------------------------