גדי רוזן - הורות ומשפחה

עקבו אחריי בפייסבוק

אודות
גדי רוזן

אדם הולך על שביל חייו מיום לידתו, הוא צועד בינות המכשולים, לומד להתמודד עם נפילות, עליות ומישור של שגרה. אדם פוגש במהלך חייו הולכים אחרים כמוהו, טובים, קשים ומאתגרים אך אדם בעיקר פוגש את עצמו בסיטואציות שונות ולא תמיד יודע כיצד להגיב.. אני מאמין שבכל אדם טמון כח מניע עוצמתי ומרפא, כל הדרוש להם הוא מישהו שיאיר את עיניהם, יעניק צידה, כלים ותובנות, ילווה ויתמוך בצעדים הראשונים עד לחיזוק הכח הפנימי והביטחון האישי.

שלום, שמי גדי רוזן ואני חי את חיי מתוך אמונה בכוחה של אהבה ותקשורת טובה. יש לי תשוקה ורצון עז להשפיע על חיי אנשים, להניע ולהוביל אותם להשגת מטרות והגשמת יעדים וחלומות.  אני יועץ ומאמן ליחסים ותקשורת במשפחה ומתמחה בליווי תהליכי שינוי אישיים ואתגרי חיים. במהלך שנות פעילותי הרבות, ליוויתי מגוון רחב של לקוחות בתהליכי צמיחה אישית, מקצועית ומשפחתית.

אני בוגר תואר ראשון במדעי החברה והרוח, איש חינוך בעל תעודת הוראה ותעודות העשרה בתחומי פסיכולוגיה, חינוך, גישור כללי, פילוסופיה, זוגיות, מדעים, כתיבה יצירתית ומשחק.

 את הכשרתי המקצועית רכשתי במספר מסלולים, הנחיית קבוצות הורים של מכון אדלר, קורס אימון, הכשרת מאמנים ואימון קבוצתי בקואוצי'נג אקדמי, ב"מרכז לעיצוב החיים" ובמרכז גומא.  אני נהנה להעביר את הידע שלי הן באופן פרטני והן בקבוצות ומקיים הרצאות וסדנאות בפורומים שונים ומופיע בערוצי תקשורת מגוונים.

לתפיסתי, כל אתגר מהווה מזמן הזדמנות שכדאי לקחת אותה בשתי ידיים ולצעוד אל עבר היעד המוגדר. לכל גיל וסטאטוס מטרה משלו, בני נוער, זוגות צעירים, הורים טריים, בני משפחה, עובדים, פורשים, בני גיל הזהב, לכל אחד אתגר ויעד ולכל אחד הנתיב בו עליו לעבור. אני כאן בכדי ללוות כל אחד בדרך שלו, עם הכלים, התובנות והידע שרכשתי עם השנים. אני פועל מתוך שליחות ומזמין אתכם לפנות אלי בכל שאלה או אתגר חיים.

 

המלצות

המלצות

גדי יקר,

מודה לך על תרומתך לעשייה החינוכית בביה"ס במשך 3 השנים האחרונות, על רגישותך הרבה ועל היותך קשוב לקשיי תלמידי ביה"ס, על תמיכתך בהם ועל כך שהובלת אותם בהצלחה רבה לקידום השגיהם הלימודיים ויעדיהם החברתיים והאישיים. ועל כך הרבה תודה!

שולמית זכריה, יועצת תיכון בן צבי-----------------------------------------------------------------גדי שלום רב,

הגעתי אלייך לשיחות אימון הורי כדי לשפר ולשנות את היחסים והתקשורת וההתנהלות הכללית ביני לבין בני המתבגר בן ה – 16.

זו הייתה תקופה של ויכוחים מריבות בלתי פוסקות וההתעלמות והניכור מצידו היו קשים וכואבים לי. הרגשתי שאנחנו הולכים ומתרחקים אחד מהשני ופחדתי שלבסוף אני יאבד אותו.

אני מודה לך על כך שהיית איתי ובשבילי בתקופה של בלבול ופחד, ועל ההקשבה הרבה, הסובלנות והיצירתיות, שבעזרתן הצלחנו יחד להתגבר על המשבר ביחסים וליצור מערכת יחסים חדשה נעימה וזורמת יותר.

אורית י.

-----------------------------------------------------------------לגדי היקר,

בהתחלה כשהחלטתי להיפגש איתך הייתי בייאוש טוטאלי לגבי מה אני הולכת לעשות עם עצמי ולא יכולתי להבין ולגלות לבד מה היעוד שלי ומה אני רוצה מעצמי.

דבר אחד בטוח ידעתי שאני לא מאושרת ושאני לא מגשימה את עצמי.

אני מורידה בפניך את הכובע ומודה לך מאוד מאוד על כך שבשיחות שלנו אף פעם לא ויתרת לי ולא הרפת עד שאני אעמוד מול האמת שלי, אכיר בה ואודה בה-פשוט.

הצלת אותי מתסכול ופחד של שנים רבות.

אני בטוחה וסמוכה שתגרום לעוד הרבה אנשים להיות מאושרים-כל אחד ומטרותיו-אתה עוסק במלאכת קודש!!!

חגית

-----------------------------------------------------------------

כשמילה יוצאת אל חלל האוויר יש בה עוצמה ומשמעות רבה . לך רציתי לומר תודה !!! ליוית את נעם בגיל לא פשוט, גיל ההתבגרות .

לנעם היית סוג של משענת וממני הצלחת להסיר את הפחדים ורוב הדאגות וידעתי שגם ברגעים קשים ,תדע להנחות אותנו ולגרום שאלו יהיו ניסבלים.... מעריכה , ומודה לך מקרב לב על מה שהיית ותהיה תמיד עבורינו.

הגר

-----------------------------------------------------------------